poniedziałek, 04 marzec 2024
Strajk samochodowy i pieszy w Grójcu

Jutrzejszy przemarsz organizowany przez grupę publiczną o nazwie Strajk Kobiet Grójec rozpocznie się przy starym budynku dworca PKP (ulica Przedstacyjna) o godzinie 16:00.

 

"Główny Strajk Kobiet odbędzie się w Warszawie 28.11.2020. Grójec również się nie poddaje!!! Niech nasze miasto dołączy do Strajku Kobiet ponownie!!! Spotkajmy się przy Zabytkowej Kolejce Grójeckiej i ruszmy w marszu pieszo bądź samochodem przez nasze miasto! Weźcie transparenty! Oklejcie samochody! Chodź lub jedź z nami! W imię wyboru! Wyboru, który wywalczyły kobiety 102 lata temu! Oddajmy im hołd! Bądźmy solidarni! Dla Każdej Kobiety! Ciebie, Matki, Córki, Siostry, Przyjaciółki!" - piszą w informacjach na temat tego wydarzenia. 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/393407882075948