Czwartek, 09 kwiecień 2020
Informacje

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie miasta Grójec w piątek w nocy z 9/10 kwietnia 2020 w godzinach 22:00-5:00 zostanie przeprowadzona dezynfekcja przy użyciu środków zalecanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego do odkażania przestrzeni publicznych.

Informacje

Żołnierze 61 batalionu lekkiej piechoty w Grójcu pomagają w dowożeniu żywności do Ośrodków Pomocy Społecznej na terenie swojego stałego rejonu odpowiedzialności. Dzięki temu paczki dla osób objętych kwarantanną są dostarczane na czas.

Informacje

 W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie miasta Grójec w piątek w nocy z 3/4 kwietnia 2020 w godzinach 22:00-5:00 zostanie przeprowadzona dezynfekcja przy użyciu środków zalecanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego do odkażania przestrzeni publicznych.

Informacje

Sytuacja placówki w Tomczycach na Pilicą jeszcze kilka dni temu była dramatyczna, jak informowały ogólnopolskie media. Z pomocą przychodzą przedsiębiorcy, zwykli ludzie, stowarzyszenia oraz okoliczne gminy. Przedstawiciele gminy Grójec także chcą wesprzeć akcję.

Informacje

Na starym cmentarzu w Grójcu przy ulicy Mszczonowskiej trwają prace związane z modernizacją grobu przedwojennego burmistrza Grójca Tadeusza Olszewskiego. To kontynuacja działań mających na celu ocalenie od zapomnienia historii naszej Małej Ojczyzny.

Informacje

Wczoraj odszedł wszechstronnie utalentowany artysta lokalny. Przez wiele lat występował z grójeckim Teatrem Rodzinnym.

Informacje

W ostatnich tygodniach przyszło zmierzyć nam się z niecodzienną sytuacją, która wywołuje wiele skrajnych emocji. Personel medyczny robi co może, żeby pomagać potrzebującym w warunkach dalece odbiegających od ideału. W tych trudnych chwilach warto wspomnieć o kolejnej grupie, która codziennie dba o bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Informacje

9 kwietnia w godzinach od 8:15 do 12:00, można będzie oddawać krew w specjalnie przygotowanym ambulansie. 

Informacje

Burmistrz Dariusz Gwiazda oraz pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Grójec, pragną złożyć kondolencje Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Grójcu, Panu Karolowi Biedrzyckiemu. 

Informacje

Publikujemy grafikę dotyczącą nowelizacji ustawy COVID-19 oraz udogodnień dla rolników.