sobota, 28 listopad 2020
Informacje

W sobotę wieczorem w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak mieszkanki Grójca znajdują dokumenty, zawierające dane osobowe w kontenerze na śmieci postawionym przy budynku Urzędu Gminy i Miasta.

Informacje

5 listopada żołnierz 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej uległ poważnemu wypadkowi. Pierwsi z pomocą jeszcze przed przybyciem ratowników na miejsce zdarzenia ruszyli nasi żołnierze. Kolejna fala pomocy to zbiórka krwi.

Informacje

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy: Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze" oraz Zastępcy Naczelnika w Wydziale Inwestycji Urzędu Gminy i Miasta Grójec

Informacje

Publiczne Szkoły Podstawowe nr 1, 2 i 3 w Grójcu biorą udział w konkursie zorganizowanym przez empik. Do wygrania jest 1000 książek oraz czytniki e-booków do biblioteki. Poświęć chwilę i dowiedz się jak można oddać głos na dzieci z grójeckich placówek. Jak dotąd najwięcej głosów uzbierała SP nr 1. 

Informacje

W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych zasad bezpieczeństwa, gmina Grójec ustanawia nowe zasady obsługi interesanta. 

Informacje

Dwie placówki oświatowe gminy Grójec otrzymają dofinansowanie z rządowego programu "Aktywna tablica".

Informacje

Urząd Gminy i Miasta Grójec we współpracy z firmą CortenMedic, zorganizował punkt diagnostyki moblinej COVID-19 na stadionie przy Zespole Szkół w Grójcu. Zbadać można się od jutra tj. 4 listopada (środa). 

Informacje

Gmina Grójec głosami mieszkańców wygrała w głosowaniu maszt i flagę Polski. Głosować można było do 11 listopada do godziny 23:59. 

Informacje

Redakcji Życia Grójca udało się dowiedzieć, że projektant nie wywiązał się z obiecywanego terminu złożenia ostatecznych poprawek projektu rozbudowy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1.

Informacje

Gmina Grójec zdecydowała, że odbierze frakcje odpadów Bio od swoich mieszkańców. Oznacza to, że liście z drzew zalegające na posesjach zostaną zabrane pomimo braku w harmonogramie firmy, która jest obecnie odpowiedzialna za odbiór odpadów.