piątek, 18 wrzesień 2020
Informacje

27 września na łące w Parku w Winiarach (przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego) odbędzie się druga edycja Światowego Dnia Jabłka. 

Informacje

17 września 81 lat temu, sowieci napadli na Polskę bez określonego w prawie międzynarodowym wypowiedzenia wojny. Obchody zorganizowane na dziedzińcu kościoła p.w. św. Mikołaja Biskupa przez Dowódcę Garnizonu Grójec płk Andrzeja Kozerę,  w godny i uroczysty sposób upamiętniły poległych bohaterów.

Informacje

Od 4 września weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – informuje portalsamorzadowy.pl

Informacje

Chcesz wstąpić w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej, ale jeszcze się wahasz? Potrzebujesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Skontaktuj się z żołnierzami.

Informacje

Tym razem redakcja Życia Grójca odwiedziła Publiczną Szkołę Podstawową w Częstoniewie, podczas wizytacji Naczelnik Wydziału Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Moniki Kozłowskiej.

Informacje

KonVin Sp. z o.o. Grójec należy do prężnie rozwijającego się koncernu Sonnlaender. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży produkcji koncentratów jabłkowych, jakość oferowanych produktów oraz wysoka kultura organizacyjna oparta na niemieckich wzorcach, sprawiają, że jesteśmy nie tylko cenionym na rynku partnerem handlowym, ale także wiarygodnym i niezawodnym pracodawcą.

Informacje

Dlaczego zrobienie grzanki może mieć dobry wpływ na środowisko? – startuje 5. edycja programu edukacyjnego „Od uprawy do potrawy”

Informacje

Dowódca Garnizonu Grójec zaprasza na uroczyste obchody 81. Rocznicy napaści sowieckiej Rosji na Polskę, które odbędzie się 17 września. 

Informacje

Od 1 września trwać będzie największe i najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, czyli Powszechny Spis Rolny. Na Mazowszu obowiązkowi spisowemu podlega ponad 250 tys. gospodarstw rolnych.

Informacje

Uroczystości odsłonięcia tablicy oraz grobu ostatniego przedwojennego burmistrza Grójca, odbędą się 16 września o godzinie 13:00 na "starym cmentarzu" przy ul. Mszczonowskiej. W organizację wydarzenia zaangażowało się  Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej.