niedziela, 21 lipiec 2024
Zbiórka dla grójeckiego szpitala

W związku z kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, została zorganizowana zbiórka na środki ochrony dla personelu sanitarnego.

 

Starosta grójecki poprosił wojewodę o pomoc, aby w szpitalu tym pojawił się nowy personel, który zaopiekuje się pacjentami.Nie wiemy jeszcze jakie będą wyniki testów personelu szpitala grójeckiego - mamy nadzieję, że więcej zarażeń nie będzie. Ale to nie czas na zastanawianie się nad ilością chorych.Chcemy pomóc.- czytamy na stronie zbiórki.

 

Wesprzeć całą akcje można na oficjalnej stronie pomagam.pl. Poniżej link:

https://pomagam.pl/recenapoklad?fbclid=IwAR0h5tKQxCHWOplpnPFib3l8nPREYsLRbhGuAzhHqgj81-y3hhRdIBde_Po

 

 

Anonymous
Jeśli lekarz z grójeckiego szpitala wypuszcza chorego na serce pacjenta z koronawirusem do domu, gdzie pacjent traci przytomność, to chyba sami są sobie winni.
Mima
Ktoś patronuje tą zbiórkę? Chodzi o ostrożność.
Łukasz
Łukasz
Zbiórka dla tej umieralni ŻAŁOSNE teraz widzicie braki w tym szpitalu ja dostrzegłem kilka lat temu kiedy byłem na izbie przyjęć zostałem odesłany do lekarza rodzinnego,tam otrzymałem wstępną pomoc po czym lekarz wezwał karetkę i okazało się że na izbie przyjęć zostałem odrazu przyjęty!Szpita l znalazł pieniądze na sor A nie ma na środki do dezynfekcji!WST YD robić takie zbiórki
Śmieszne
Śmieszne
A gdzie te miliardy z UE ? Przecież Państwo ma podobno wszystko co trzeba !