czwartek, 01 październik 2020
Kultura

Spektakl pod tytułem "Porwanie" odbędzie się 1 października o godzinie 19:00 w Grójeckim Ośrodku Kultury. Wystąpią gwiazdy polskiego kabaretu.

Kultura

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Grójca do kina plenerowego, które będzie miało miejsce na parkingu przy budynku Grójeckiego Ośrodka Kultury 19 września, o godz. 19.30.

Kultura

To wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Kultura

W najbliższy weekend kino wyświetli dwa filmy: animację oraz dramat sądowy. 

Kultura

Warsztaty, zajęcia edukacyjne, grójecki otwarty uniwersytet - zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną placówki gminy Grójec. 

Kultura

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce serdecznie zaprasza jesienną porą do parku w Winiarach, na ostatni tego roku koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’.Tym razem proponujemy spotkanie z piosenką francuską - Chansons Françaises - Chansons d'Amour.

Kultura

Grójecki rynek zamienił się wczoraj (1 września ) w scenę muzyczną, na której wystąpili - specjalnie dla mieszkańców Grójca - artyści z Warszawskiego Combo Tanecznego.

Kultura

Wystartował elektroniczny biletyn GOK-u, którego rolą będzie prezentacja i promocja działań kulturalnych i edukacyjnych w gminie Grójec.  

Kultura

1 Września, w 81 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej na grójecki rynku wystąpi zespół Janka Młynarskiego.

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do kina w nadchodzący weekend. Animacja pt. "Bayala" oraz thriller "Polowanie" - to propozycje filmowe w na nadchodzący weekend.