czwartek, 09 lipiec 2020
Kultura

W sobotę 4 lipca dzieci i rodzice z gminy Grójec mieli okazję uczestniczyć we wspólnej zabawie podczas Bajkowego Pikniku Rodzinnego, zorganizowanego w Ogródku Jordanowskim przez Grójecki Ośrodek Kultury.

Kultura

To pierwszy singiel z pierwszej płyty Pawła. Piosenka bardzo szczera oparta na gitarze akustycznej, ale i nie tylko. Słowa i muzyka są autorstwa Pawła aka BIBa Binkiewicza za produkcję oraz elektroniczne brzmienia w tym utworze oraz na całej płycie odpowiada Marcin Baran, a swoją gitarą basową nadał charakter utworowi Grzegorz Kowalski.

Kultura

Konkurs poetycki „Mój Dom, mój Świat” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za nadesłane wiersze i gratulujemy zwycięzcom: Zuzannie Gzik z klasy 6f z PSP. nr 1 w Grójcu (wiersz „Falęcińskie Wyżyny”), Łucji Banasiewicz z klasy 3 b z PSP nr 2 w Grójcu (wiersz „Mój cudowny świat”) oraz Natalii Michalak (klasa 6 f) i Mai Michalak (klasa 5 b) z PSP nr 1 w Grójcu wiersz „Moja Ojczyzna”. Publikujemy wiersze poniżej.

Kultura

Przyszedł moment, na który długo czekaliśmy! Po ponad trzymiesięcznej przerwie Grójecki Ośrodek Kultury, powoli "odmraża się" i wraca na mapę imprez kulturalnych.

Kultura

Po ponad dwóch miesiącach przerwy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce otwiera ponownie swoje drzwi dla publiczności.

Kultura

Długo wyczekiwane Kino Plenerowe właśnie nadchodzi -  ciepły lipcowy wieczór na leżaku przed ogromnym ekranem to z pewnością bardzo ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu. 

Kultura

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu jest znowu czynna! Pracę wznowiono od środy 6 maja. Obowiązują nowe zasady z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz mieszkańców. 

Kultura

Mój czas wolny w czasie epidemii- to kolejny konkurs Grójeckiego Ośrodka Kultury dla dzieci i młodzieży. 

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wiersz o miejscowości, w której mieszkacie „Mój Dom, mój Świat” został przedłużony do 15 maja. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Kultura

Z przyjemnością możemy oznajmić, że nasze lokalne kino wraca po długiej przerwie! Od 10 lipca co weekend będzie można zobaczyć tegoroczne hity - w pierwszej kolejności tytuły, które zostały w marcu nieoczekiwanie odwołane przez rządową kwarantannę. Nie obejdzie się jednakże bez ograniczeń.