niedziela, 21 lipiec 2024
Kultura

Już 25 sierpnia na Rynku Miejskim w Grójcu odbędzie się II edycja Festiwalu Sztuki Grójeckiej. To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu promocję lokalnych talentów i integrację społeczności.

Kultura

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Laskowskiego w Grójcu zaprasza na Wakacyjny Projekt "W poszukiwaniu kwiatu paproci czyli Słowianie w Bibliotece!"

Kultura

Dramat z wątkiem sportowym, animacja dla dzieci oraz oparta na faktach historia życia - to propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.

Kultura

We wtorkowy wieczór 18 czerwca  podczas wyjątkowego występu w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury zaprezentował się Chór Miasta Grójec pod kierownictwem Liliany Bach. Wydarzenie, będące podsumowaniem niezwykle owocnego sezonu artystycznego  zgromadziło miłośników muzyki chóralnej, którzy zgotowali artystom owacje na stojąco.

Kultura

Biografia niezwykłej artystki i dramat z akcją toczącą się w USA - to propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.

Kultura

Animacja dla dzieci oraz Saga Mad Maxa  - to propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.

Kultura

W piątek, 26 kwietnia odbyło się spotkanie z autorem scenariusza do filmu "Sumienie Hioba. Rzecz o ks. Bolesławie Stefańskim". Projekcja filmu oraz rozmowa ze scenarzystą okazały się dość ciekawą lekcją historii. 

Kultura

Piątkowy wieczór (10 maja 2024 r.) w Grójeckim Ośrodku Kultury należał do Grupa Plastyków Ziemi Grójeckiej.

Kultura

W sobotę 27 kwietnia Grupa Plastyków Ziemi Grójeckiej zorganizowała spacer po Grójcu, którego przewodnikiem była Małgorzata Andrychowicz. 

Kultura

Zapraszamy na widowisko w wykonaniu uczestników zajęć tanecznych prowadzonych przez Krzysztofa Pracownika oraz Przemysława Figurskiego.