czwartek, 30 marzec 2023
Kultura

Zapraszamy na sensacyjny nowy program 2023 dla całej rodziny. Najnowsze widowisko Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Kenii, Włoch, Chile, Grecji, Czech, Węgier, Ukrainy i Polski.

Kultura

Grójec to nie tylko słynące na całą Polskę sady, lecz także prężnie działający ośrodek kultury. To właśnie oferta kulturalna naszego powiatu zdobyła największe uznanie członków kapituły konkursowej, którzy przyznali mu tytuł Stolicy Kultury Mazowsza. W czwartek 2 marca, marszałek Adam Struzik uroczyście przekazał symboliczne klucze staroście grójeckiemu Krzysztofowi Ambroziakowi. Wydarzenie uświetnił koncert Stanisława Soyki.

Kultura

Długo wyczekiwana amerykańska produkcja science- fiction w reżyserii Jamesa Camerona będzie wyświetlana cztery razy w tym miesiącu. 

Kultura

Bryska, De Mono i Agnieszka Chylińska – to gwiazdy, które wystąpią podczas 62. edycji ŚKJ, a razem z nimi moc atrakcji dla publiczności. W tym roku najpopularniejsze święto naszego regionu zaplanowano na sobotę, 27 maja. Impreza odbędzie się na Targowisku Miejskim w Kobylinie. Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Gminy i Miasta Grójec i Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury.

Kultura

W Grójeckim Ośrodku Kultury znów poczujemy ducha świąt, podczas Koncertu Noworocznego!

Kultura

Liga Robotów to nowy projekt realizowany w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości, który jest największym programem edukacyjno- technologicznym w Polsce, prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z partnerami. Grójecki Ośrodek Kultury organizuje darmowy wyjazd w najbliższy czwartek.  

Kultura

Sukces, jakim niewątpliwie była premiera w wykonaniu uczestniczek Grójeckiego Uniwersytetu Otwartego, zaowocował kolejną odsłoną tego popularnego widowiska. Tym razem będziemy mogli podziwiać grójeckie aktorki w piątek 20 stycznia o godzinie 18:00.

Kultura

Czym byłyby Święta Bożego Narodzenia bez wspólnego kolędowania? W sobotę, 21 stycznia znowu wspólnie będziemy mogli wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil.

Kultura

Już za miesiąc startują Ferie z GOK-iem. Na ten czas Grójecki Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci kilka ciekawych propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapisy ruszają we wtorek 24 stycznia o godzinie 9.00.

Kultura

Prezentujemy etiudę zrealizowaną przez uczestników bezpłatnych warsztatów filmowych w Grójcu. Projekt został wsparty przez Urząd Gminy i Miasta Grójec w ramach realizacji zadania publicznego pt "Grójecka Akademia Filmowa - Warsztaty Filmowe", z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury pod nazwą: Konwersja Cyfrowa Domów Kultury.