poniedziałek, 04 marzec 2024
Kultura

16 lutego br. odbyło się posiedzenie Komisji weryfikacyjnej konkursu „Opowiedz…”

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości A. Osieckiej, W. Młynarskiego i J. Kofty pt. "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę...".

Kultura

8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury wystąpi Wojtek Cugowski. 

Kultura

13 lutego, Grójecki Ośrodek Kultury tętnił życiem za sprawą wyjątkowych warsztatów walentynkowych. Zanim na dobre rozgościł się dzień zakochanych, dzieci miały okazję stworzyć własne, niepowtarzalne upominki i ozdoby.

Kultura

W środę 7 lutego o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej w Grójcu odbędzie się spotkanie z Marcinem Dorocińskim.

Kultura

Luty to czas, kiedy częściej piszemy, mówimy i śpiewamy o uczuciach. W Grójeckim Ośrodku Kultury na pewno nie zabraknie emocji! Sprawdźcie, co przygotował Grójecki Ośrodek Kultury w tym czasie. 

Kultura

Mamy dla Was dobrą wiadomość - kolejne atrakcje na czas ferii zimowych w Grójeckim Ośrodku Kultury!

Kultura

W weekend 16-18 lutego Kino GOK wyświetli trzy filmy. Animację dla najmłodszych widzów oraz najnowsze polskie produkcje komediowe. W sobotę spotkanie z aktorem w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. 

Kultura

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla zakochanych. 14 lutego artyści zaprezentują największe przeboje rodem z nowojorskiej dzielnicy Midtown na Manhattanie, gdzie znajduje się wiodący ośrodek światowej sztuki teatralnej.

Kultura

W weekend 9- 11 lutego Kino GOK wyświetli dwa filmy. Animację dla najmłodszych widzów oraz  produkcję nagrodzoną Złotymi Lwami w Gdyni.