wtorek, 26 styczeń 2021
Sport

Przedstawiamy kandydatów zgłoszonych do Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2020. W poniedziałek rusza głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu, które potrwa do niedzieli 24 stycznia.

Sport

Ireneusz Wojciechowski od wczoraj oficjalnie jest nowym dyrektorem Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze" (GOS). W rozmowie z Kubą Białczakiem na antenie radia VOX FM Radom, podzielił się swoim planami na rozwój tej instytucji. 

Sport

Trwają zapisy do grup przygotowujących się do startu w zawodach pływackich współzawodnictwa sportowego, które odbędą się 12 grudnia na terenie Krytej Pływalni "Wodnik".

Sport

Zapraszamy do udziału w ósmej już edycji Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca! Patronat nad plebiscytem objął burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda. Kandydatury można zgłaszać do 10 stycznia. Od poniedziałku 11 stycznia 2021 roku Internauci wybiorą najpopularniejszego zawodnika i szkoleniowca w 2020 roku.

Sport

Publikujemy wyniki Grójeckiej Dychy 9.5, która odbyła się 4 października na terenie hali sportowej "Spartakus" w Grójcu. Razem z wynikami obszerne fotorelacje z imprezy. Fotografie autorstwa Gabrieli Pachockiej. 

Sport

We wtorek 29 grudnia odbyło się uroczyste pożegnanie  Jerzego Bińkiewicza, dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze". 

Sport

We wrześniu Piotr Czekański zajął 2 miejsce w klasie Supercars Light podczas zmagań 13 września na Autodromie Słomczyn. Ostatnia niedziela września zakończyła się pechową kolizją i czwartym miejscem w zawodach. 

Sport

Sukcesy podopiecznych Adama Lasoty na Indywidualnych Mistrzostwach Mazowsza Juniorów w Szachach Błyskawicznych w Radzyminie.

Sport

Wydarzenie organizowane przez Grójecki Ośrodek Sportu to tak naprawdę cykl zawodów sportowych, które rozpoczęły się z końcem września. 

Sport

Klub MKS Grójec organizuje Turniej Mikołajkowy, w którym główną wygraną będzie Puchar Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze".