poniedziałek, 21 czerwiec 2021
Galeria

W sobotę, 5 maja w Zalesiu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Głównym organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu.

Galeria

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku zorganizowała Dzień Dziecka, który odbył się we wtorek 1 czerwca. 

Galeria

Wydarzenie odbyło się 30 stycznia i zostało zaprezentowane za pośrednictwem Internetu na kanale Youtube. Prezentujemy fotorelacje z koncertu. 

Galeria

W środę, 2 czerwca w galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste otwarcie dawno zaplanowanej wystawy fotografii pod nazwą "21 szy". Bohaterami wystawy są uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Grójcu.

Galeria

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Przedstawiamy fotorelację z zorganizowanych półkolonii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Grójcu. 

Galeria

Prezentujemy fotorelacje z obchodów Dnia Dziecka w Ogródku Jordanowskim przy grójeckim Parku Miejskim. 

Galeria

Przedstawiamy Grójec przystrojony w świąteczne ozdoby.

Galeria

28 lutego w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się koncert charytatywny Pawła "Biby" Binkiewicza. Zapraszamy na fotorelacje z występu. 

Galeria

Organizatorzy akcji mogą cieszyć się z dobrze wykonanej pracy. Wysoka frekwencja przyczyniła się do sukcesu zbiórki krwi. Od rana w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, zgłaszali się chętni do oddania krwi.

Galeria

Z okazji Walentynek, Grójecki Ośrodek Kultury zorganizował koncert, który wreszcie odbył się z udziałem prawdziwej publiczności, z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.