Piątek, 18 październik 2019
Galeria

W sobotę 28 września przypadał Światowy Dzień Jabłka. Dla polskich sadowników, szczególnie tych z grójecczyzny, będącej prawdziwym zagłębiem sadowniczym, to szczególny dzień.

Galeria

Mnóstwo dobrej zabawy i sportowa rywalizacja - tak można określić Piknik Sportowy Faurecia  Inspiring Mobility  który odbył się w ramach obchodów 600-lecia miasta. Autorem zdjęć jest Adrian Nojek. 

Galeria

Święto Wojska Polskiego obchodzone  15 sierpnia w rocznicę Bitwy Warszawskiej  1920 r. zwanej Cudem nad Wisłą nawiązuje do tradycji Święta Żołnierza, ustanowionego w 1923 r. dla uczczenia  chwały oręża polskiego i pamięci  żołnierzy poległych w walkach o niepodległość Polski.

Galeria

Uroczysta Msza Święta z udziałem wojskowej asysty honorowej, władz miasta  i powiatu Grójeckiego, zaproszonych gości, żołnierzy garnizonu Grójec, pokaz sprzętu wojskowego, występ orkiestry wojskowej, zespołu muzycznego, elementy musztry paradnej, zademonstrowanie dynamicznego wyszkolenia indywidualnego i zespołowego żołnierzy to tylko część atrakcji, które czekały na uczestników, podczas Pikniku Wojskowego na Placu Wolności w Grójcu zorganizowanego przez 1. Ośrodek Radioelektroniczny.

Galeria

W piątek 12 lipca na grójeckim rynku odbyło się uroczyste wręczenie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu. Sztandar został ufundowany przez mieszkańców powiatu grójeckiego w dowód zaufania i uznania dla policyjnej służby. Akt nadania sztandaru podpisał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Galeria

W piątek 20 września uczniowie wraz z nauczycielami świętowali  uroczyste obchody jubileuszu 600- lecia naszego miasta Grójca.

Galeria

Żołnierze i pracownicy RON 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego im. ppłk. Jana Kowalewskiego obchodzili swoje święto.
Tegoroczne obchody realizowane były od 25 czerwca 2019 r. kiedy to żołnierze 1. Ośrodka Radioelektronicznego wzięli udział w Żołnierskiej Pamięci, odwiedzając groby byłych żołnierzy i pracowników RON naszej jednostki wojskowej.

Galeria

8 września w niedziele odbył się koncert Chóru Filharmonii Narodowej. Przedstawiamy fotorelacje z tego wydarzenia. 

Galeria

Fotorelacja z obchodów  Dnia Dziecka na stadionie Mazowsza , które odbyły się w sobotę 1 czerwca. 

Galeria

Publikujemy fotogalerie z Obchodów 80.Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej