sobota, 28 listopad 2020
Galeria

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w nieco skromniejszej ale podniosłej i uroczystej formule. Wszystko z uwagi na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa.

Galeria

11. Ogólnopolski Festiwal „O złotą nutkę” miał odbyć się na wiosnę. Z przyczyn oczywistych, udało się zorganizować wydarzenie dopiero 20 października. To był wyjątkowy dzień z wielu powodów. Młodzi artyści zaprezentowali bogaty repertuar i bardzo wysoki poziom.

Galeria

 

Prezentujemy fotorelacje z obchodów 76. rocznicy Powstania Warszawskiego, odbywających się na grójeckim rynku. 

Galeria

W 76. rocznicę śmierci ostatniego przedwojennego burmistrza Tadeusza Olszewskiego, odbyły się uroczystości odsłonięcia grobu i pamiątkowej tablicy.

Galeria

Grójecki rynek zamienił się po raz kolejny w plac pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również gastronomicznych niespodzianek dla dorosłych. Impreza pod nazwą "Weekend dziecięcy", cieszyła się wysoką frekwencją i mnóstwem pozytywnych emocji. 

Galeria

Sobotnie popołudnie (12 września) po raz kolejny obfitowało w atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Piknik rodzinny pod nazwą „Dmuchawce, Latawce… Rock!”, odbywający się w towarzystwie promieni słońca, zgromadził na grójeckim rynku liczną publiczność.

Galeria

Redakcja Życia Grójca otrzymała galerie zdjęć wykonanych z powietrza. Autorem zdjęć jest pilot szybowca, Marcin Poradzki. 

Galeria

Zapraszamy na fotorelacje z tegorocznych uroczystości upamiętniających wybuch II Wojny Światowej, zorganizowany przez Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej pod dowództwem płk. Andrzeja Kozery. 

Galeria

W niedzielę 5 lipca Grójec odwiedziła Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Premier Beata Szydło. Na grójeckim rynku zebrali się za równo sympatycy jak i przeciwnicy PiS. Prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia oraz krótkie materiały wideo.

Galeria

Przedstawiamy fotorelacje z piątkowych obchodów Jubileuszu "Cudu nad Wisłą".