Niedziela, 15 grudzień 2019
Galeria

Minionej niedzieli grójecki rynek wypełnił się Mikołajami na motocyklach. Zmotoryzowani "Święci" zebrali się na Placu Wolności, aby wesprzeć ciężko chorą Maję. Publikujemy fotorelacje z Moto- Mikołajek 2019. 

Galeria

W środę 27 listopada 2019 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grójcu odbyła się już druga w tym roku uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Galeria

11 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zorganizowało Dzień Kazimierza Pułaskiego. Licznie zgromadzone delegacje oddały hołd Bohaterowi dwóch Narodów, w 240. rocznicę jego śmierci.

Galeria

W niedziele 24 listopada odbyły się uroczystości związane  z otwarciem strzelnicy Klubu Strzeleckiego „CEL”. Wydarzeniu towarzyszył cieszący się dużym zainteresowaniem - Piknik Militarny. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli  Minister Marek Suski, Sekretarz Stanu MON  Wojciech Skurkiewicz oraz Burmistrz Gminy  i Miasta Grójec  Dariusz Gwiazda.

Galeria

W sobotę 28 września przypadał Światowy Dzień Jabłka. Dla polskich sadowników, szczególnie tych z grójecczyzny, będącej prawdziwym zagłębiem sadowniczym, to szczególny dzień.

Galeria

W piątek 15 listopada w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury odbył się wieczór literatury i prozy. Wydarzenie towarzyszyło obchodom 600-lecia miasta. 

Galeria

Mnóstwo dobrej zabawy i sportowa rywalizacja - tak można określić Piknik Sportowy Faurecia  Inspiring Mobility  który odbył się w ramach obchodów 600-lecia miasta. Autorem zdjęć jest Adrian Nojek. 

Galeria

Oto fotorelacja z programu artystycznego w hali sportowej "Spartakus". Przedstawienie "Witaj ziemio nam grójecka", występ Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Grójcu, lokalnych grup tanecznych, iluzjonisty oraz żonglera to atrakcje, które bawiły prawie 800 osób podczas obchodów Święta Niepodległości. 

Galeria

Miniony weekend dostarczył  mieszkańcom gminy i miasta Grójec wiele ważnych i niezapomnianych chwil. Miasto obchodziło swoje 600. urodziny. Ten wspaniały moment był poprzedzony wieloma uroczystościami oraz wydarzeniami towarzyszącymi. Przygotowaliśmy małe podsumowanie z wybranymi galeriami zdjęć autorstwa Agaty Matulki i Karoliny Piwowarskiej. Będziemy na bieżąco uzupełniać artykuł relacjami z pozostałych imprez. W najbliższym numerze Życia Grójca przygotujemy obszerniejszą relację z tego wyjątkowego jubileuszu. 

Galeria

Dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości w Garnizonie Grójec odbyły się uroczystości, w których uczestniczyli żołnierze i pracownicy Resortu Obrony Narodowej 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego im. ppłk. Jana Kowalewskiego.