czwartek, 09 lipiec 2020
Galeria

W niedzielę 5 lipca Grójec odwiedziła Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Premier Beata Szydło. Na grójeckim rynku zebrali się za równo sympatycy jak i przeciwnicy PiS. Prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia oraz krótkie materiały wideo.

Galeria

Na strzelnicę położoną przy jednostce wojskowej przyjechali miłośnicy strzelectwa sportowo- rekreacyjnego. Klub strzelecki „Cel” zorganizował bardzo ciekawą imprezę.

Galeria

Fundacja Terapeuci dla Rodziny w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej  w Grójcu przeprowadziła w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Częstoniewie zajęcia socjoterapeutyczne oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Galeria

Burmistrz Dariusz Gwiazda wspólnie ze swoim zastępcą Jarosławem Rupiewiczem, uczcili ważne dla Polaków święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.  

Galeria

Publikujemy pierwszą fotorelacje z 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Galeria

W sobotę 7 marca na hali sportowej "Spartakus" odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Nam Zależy. Przedstawiamy fotorelacje z tego wielkiego święta

Galeria

Już po raz piąty barwny korowód przeszedł ulicami naszego miasta. Frekwencja dopisała. Po dotarciu na grójecki rynek mieszkańcy mogli rozgrzać się ciepłymi napojami oraz skosztować słodkiego poczęstunku.

Galeria

Przedstawiamy krótką fotorelacje ze Studniówki Zespołu Szkół Grójec oraz Liceum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, która odbyła się w Restauracji Niespodzianka.

Galeria

Przedstawiamy fotorelacje z Wigilii Miejskiej na grójeckim rynku. 

Galeria

Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej - tak teraz nazywa się 1 Grójecki Ośrodek Radioelektroniczny. Przeformowanie nastąpiło 13 stycznia  na terenie jednostki wojskowej podczas  uroczystego apelu.