niedziela, 21 lipiec 2024
Grójec dla Małgorzaty: Sukces akcji charytatywnej!

23 kwietnia przed budynkiem Grójeckiego Ośrodka Kultury odbyła się akcja charytatywna na rzecz Małgorzaty Ostrowskiej, która walczy ze złośliwym nowotworem.

Celem wydarzenia było zebranie funduszy na leczenie Małgorzaty. W programie znalazły się m.in.: kiermasz ciast i loteria fantowa, przejażdżka po mieście kultowymi „maluchami” ,dmuchańce dla dzieci, żywe maskotki , a także koncert muzyczny Pawła "Biby" Binkiewicza oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Grójcu.


Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy Grójca tłumnie przybyli, aby wesprzeć Małgorzatę w jej walce z chorobą. Udało się zebrać znaczną kwotę pieniędzy, która zostanie przeznaczona na jej leczenie.

Pomoc i wsparcie
Małgorzata Ostrowska to 50-letnia mieszkanka Grójca, która zachorowała na nowotwór. W nierównej walce na co dzień wspierają mąż, córka oraz syn. Choroba wywróciła jej plany do góry nogami, ale nie poddaje się i walczy o powrót do zdrowia. Akcja charytatywna w Grójcu pokazała, że nie jest sama w tej walce. Małgorzata może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i mieszkańców swojego miasta. Wolontariusze zebrali łącznie 14 961, 00 zł.

Serca i zaangażowanie
Warto podkreślić, że organizatorzy akcji charytatywnej włożyli wiele serca i zaangażowania w jej przygotowanie. Dzięki temu wydarzenie było nie tylko sukcesem finansowym, ale również wspaniałą okazją do integracji lokalnej społeczności.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Grójca. Więcej informacji o Małgorzacie Ostrowskiej i jej walce z chorobą można znaleźć na stronie internetowej Fundacji "Siepomaga.pl": https://www.siepomaga.pl/malgorzata-ostrowska