poniedziałek, 08 sierpień 2022
Z ostatniej chwili

W rankingu pisma Wspólnoty zbadano najbogatsze samorządy  w 2021 roku. Sprawdźcie, jak wypadła gmina Grójec. 

Z ostatniej chwili

Czas wracać do pracy, a Ty nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Małe dziecko, dom, obowiązki i jeszcze praca? Nie jesteś sama! My w Klubie Przedsiębiorczych Mam rozumiemy Cię doskonale. Wiemy, co czujesz i co przeżywasz. Wiemy, jak ciężko jest Ci się rozstać z dzieckiem i pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki. Dlatego chcemy Ci pomóc, chcemy Ci podpowiedzieć, że można łatwiej, że można wyciągać naukę z doświadczeń innych mam.

Z ostatniej chwili

Samorząd otrzyma rekordowe dofinansowanie inwestycji drogowych na terenie gminy. W poniedziałek ogłoszono wyniki naboru do pierwszej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. Wniosek zgłoszony przez gminę Grójec na rozwój i modernizację dróg otrzyma 24 mln zł 739 tys. zł dofinansowania. To najwyższa kwota przyznana wśród wszystkich samorządów z terenu powiatu grójeckiego.

Z ostatniej chwili

23 kwietnia grójecki rynek zamieni się w lokalne centrum ekologii. Tego dnia chcemy zwrócić uwagę na ważny problem, jakim jest ochrona środowiska i przypomnieć, że o naszą planetę należy dbać każdego dnia, ponieważ nie mamy już czasu, aby obchodzić go tylko raz do roku.

Z ostatniej chwili

W weekend 15- 17 października szykuje się prawdziwa uczta dla miłośników ulicznego jedzenia (ang. street food). 

Z ostatniej chwili

Ania Dąbrowska oraz zespół Piękni i Młodzi – to dwie gwiazdy, które wystąpią podczas 61. edycji ŚKJ. Oprócz nich zagrają jeszcze inni artyści, a razem z nimi moc atrakcji dla publiczności.

Z ostatniej chwili

Mazovia Cup- tak nazywa się Turniej Koszykówki, który rozpocznie się 24 września i potrwa do niedzieli, 26 września. Rozgrywki będą odbywały się na dwóch hala sportowych w Grójcu i Belsku Dużym. 

Z ostatniej chwili

Dyrektor i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu składają kondolencje dla rodziny zmarłej koleżanki- Barbary Jackowskiej.

Z ostatniej chwili

Myślę, więc nie śmiecę — to hasło przewodnie tegorocznej akcji sprzątania planety. Gmina i Miasto Grójec organizuje ekologiczny pikniki oraz wspólne sprzątanie terenów.

Z ostatniej chwili

Życzymy Wam zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.