czwartek, 25 kwiecień 2024
Bal dla Seniorów odwołany

Z uwagi na panującą epidemie COVID-19, coroczne wydarzenie pn. "Bal dla Seniorów" zostaje odwołane. Główny organizator, radna Anna Lubowiecka opublikowała w tej sprawie oświadczenie. 

Przypomnijmy, że z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora przypadającego 14 listopada, radna Anna Lubowiecka organizowała co roku "Bal dla Seniorów", który odbywał się zawsze pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. 

 

 

Szanowni Państwo,
W związku z występującą pandemią COVID-19 oraz nałożonymi obostrzeniami pragnę poinformować, że w tym roku nie odbędzie się III edycja „Balu dla Seniorów” z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, który przypada na 14 listopada. W poprzednich edycjach podkreślaliśmy jak ważną rolę Senior pełni w naszym lokalnym społeczeństwie. Pokazywaliśmy jak ludzie w dojrzałym wieku potrafią być pełni energii i posiadać chęci do działania.
Spotkania z Państwem przy muzyce i wspólnym biesiadowaniu były wyjątkowym dla mnie spędzonym czasem, doświadczeniem, które wywołuje wzruszenie i ciepło na sercu aż po dzisiejszy dzień. Dla Państwa bal był okazją do spotkania się z innymi dziadkami, babciami, znajomymi gdzie przy wspólnym stole mogliście Państwo rozmawiać o dzieciach, wnukach a także powspominać stare i dobre czasy. Taniec, który towarzyszył Państwu pozwalał zapomnieć o codziennych troskach i poprawiał samopoczucie. To także odskocznia od szarej rzeczywistości – a wiemy jak ważne jest nawiązywanie kontaktów towarzyskich w starszym wieku. Mam nadzieję, że przyszłym roku spotkamy się i będziemy mieli okazję przeżyć to kolejny raz.

 

 

Napisała na swoim oficjalnym profilu Facebook radna: