czwartek, 19 maj 2022
GOK-art czyli nowy biuletyn Grójeckiego Ośrodka Kultury!

Wystartował elektroniczny biletyn GOK-u, którego rolą będzie prezentacja i promocja działań kulturalnych i edukacyjnych w gminie Grójec.  

 

 

 

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer internetowego Biuletynu kulturalno – edukacyjnego „GOKart”.Głównym założeniem naszej publikacji jest prezentacja i promocja działań kulturalnych i edukacyjnych w naszej gminie. Na łamach „GOKartu”, poza własnymi działaniami, będziemy pokazywać także wydarzenia realizowane przez szkoły, biblioteki, instytucje kultury, stowarzyszenia czy prywatne inicjatywy dotyczące stricte kultury i edukacji. Chcemy również przybliżać postaci twórców, artystów i osób związanych z kulturą naszego regionu. Dzisiejszy numer w głównej mierze poświęcony jest prezentacji działań kulturalno-edukacyjnych w dobie koronawirusa. Mamy nadzieję, że zaprezentowane treści wzbudzą Państwa zainteresowanie i chęć współpracy przy tworzeniu kolejnego numeru. Życzymy Państwu miłej lektury.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia naszej publikacji. Jeśli chcieliby Państwo opowiedzieć naszym Czytelnikom o sobie, o swoich działaniach czy ciekawych wydarzeniach, piszcie do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Monika Woźniak
Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury wraz z Redakcją

 

 

Poniżej link do całej publikacji. Wystarczy kliknąć, żeby wyświetlił się pierwszy numer GOKart-u: 

GOKart - pierwszy numer (KLIKNIJ)

Anonymous
Brawo, czekam na kolejne numery.
P.S. Moja drobna uwaga - może dałoby radę podpisać wszystkie zdjęcia w przyszłości?