poniedziałek, 04 marzec 2024
Repertura kina 1-3 marca

Przedstawiamy repertuar kina GOK na najbliższy weekend

1 marca, piątek

14:30 LEGO Przygoda 2

16:30 LEGO Przygoda 2

18:30 Kobiety Mafii 2

21:00 Kobiety Mafii 2

2 marca, sobota

14:00 LEGO Przygoda 2

16:00 LEGO Przygoda 2

18:00 DKF Jasminum: Ajka

20:30 Kobiety Mafii 2

3 marca, niedziela

11:00 LEGO Przygoda 2

13:00 LEGO Przygoda 2

15:00 LEGO Przygoda 2

17:00 Kobiety Mafii 2

19:30 Kobiety Mafii 2

LEGO PRZYGODA 2 (animacja)

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać  i przywrócić spokój w świecie LEGO Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszają w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

KOBIETY MAFII 2 (sensacyjny)

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida. Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata. Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą. W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka. Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera przeżywa burzliwy romans z Amirem – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

DKF JASMINUM: AJKA (dramat) M³oda imigrantka z Kirgizji, Ajka, nielegalnie przebywa w Moskwie. Od razu po urodzeniu niechcianego dziecka ucieka z porodówki, pozostawiaj¹c synka w szpitalu. Nie ma w Moskwie ani domu, ani przyjaciół czy bliskich; nie ma pieniędzy, nie ma pracy. Jedyne, co posiada to silny instynkt przetrwania. NAGRODY: Złota Palma dla najlepszej aktorki dla Samal Esljamovana Festiwalu Filmowym w Cannes 2018