niedziela, 21 lipiec 2024
Driftingowe Mistrzostwa Polski na torze w Słomczynie
Najmocniejsza krajowa Liga Driftingowa w Europie powraca! Przed Wami 15 edycja Driftingowych Mistrzostw Polski, podczas której wyłonimy oficjalnego Mistrza Polski. A to nie wszystko, ponieważ zwycięzca zawodów wystartuje w Drift Masters 2025! Razem z drugą rundą wracamy na Tor Słomczyn!
 
Czeka na Was 70 topowych kierowców z Polski i zza granicy, którzy będą rywalizować w klasach:
- PRO
- Semi-PRO
Natomiast w klasie SpeedGames wystartują Wasi ulubieni influencerzy.
 
Oprócz tego mamy dla Was 100 najciekawszych samochodów na Car Show, wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin, ekscytujące pokazy i nie tylko! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dedykowaną strefę pełną atrakcji od naszych partnerów.
Czeka na Was Car Show - gdzie znajdziecie 100 wyjątkowych samochodów od oldtimerów i youngtimerów aż do świeżych projektów z polskiej sceny tuningowej. A gdy zgłodniejecie to nie martwcie się o wybór - ponad 10 foodtrucków z szerokim wachlarzem menu napełni Wasze brzuchy!
 
Wkrótce ogłosimy więcej informacji dot. wyjątkowych atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy, więc koniecznie śledź wydarzenie i nasze profile społecznościowe, aby nie ominęły cię żadne ogłoszenia i specjalne oferty!
 
Do zobaczenia na Torze!
 
 
Wydarzenie: