piątek, 03 luty 2023
Koronawirus: Szpital ogranicza odwiedziny

Portal echodnia.eu informuje, że Powiatowe Centrum Medyczne wprowadziło nowe procedury  w przypadku pojawienia się pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.

Grójecki szpital ogranicza odwiedziny pacjentów oraz organizuje izolatki na wypadek osób z podejrzeniem zakażenia wirusem. Są to nowe procedury, które obowiązują od kilku dni.

 

-Stworzyliśmy cztery izolatki, gdzie możemy przyjąć osoby z podejrzeniem zarażenia koronowirusem. Wprowadziliśmy też dodatkowe środki ostrożności. Przy wejściu głównym do szpitala oddelegowany pracownik pyta już wchodzące osoby, jaki jest cel ich wizyty, aby potem skierować je w odpowiednie miejsce. Ograniczone godzinowo są też wizyty u pacjentów. Część osób z zewnątrz, jeśli nie ma wyraźnej konieczności, w tym czasie rezygnuje z wizyt na oddziałach - poinformowała Echo Dnia  prezes Jolanta Czarnecka.

 Jak dotąd  do szpitala w Grójcu nie zgłosiła się żadna osoba z podejrzeniem koronawirusa.

Więcej na: https://echodnia.eu/radomskie/koronawirus-powiatowe-centrum-medyczne-w-grojcu-ogranicza-odwiedziny-pacjentow-przygotowalo-specjalne-izolatki/ar/c14-14846594?fbclid=IwAR361wpyOgJ3-chEczbypEdaYwzRwLwimNzomm1icr15Z6R0VKdTpTdQKSM