piątek, 03 luty 2023
Impreza charytatywna dla Mai

W niedziele 6 października  o 10:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej Błędów, odbędzie się wydarzenie mające na celu pomoc ciężko chorej dziewczynki, Mai Gozdek. 

W harmonogramie przewidziano animacje dla dzieci, loterię fantową oraz buble show. Imprezę poprowadzi Dj Kamil Górecki. Cały dochód z akcji, zostanie przeznaczony na pomoc dla Mai. 

 

W pomoc dziewczynce zaangażowała się także drużyna GPSZ Głuchów. Drużyna postanowiła zorganizować akcje zbiórki nakrętek podczas meczu: 

 

 

Ludzie dobrego serca! Wiemy, że wszyscy jesteście gotowy aby pomóc! Pomóżmy temu małemu dziecku! To jest Maja. Ma cztery latka, a z jej twarzy nigdy nie schodził uśmiech. Niestety ostatnio Maja uśmiecha się coraz rzadziej przez ciężka chorobę na którą zachorowała - nowotwór dziecięcy IV stopnia, neuroblastoma. Maja dobrze reaguje na leczenie, ale przed Nią jeszcze długa droga przez szpitalne korytarze. Niestety część leczenia nie może być pokryta przez NFZ - na koniec grudnia potrzebne będzie ok 200 tysięcy na kosztowną immunoterapię.

Każda złotówka się liczy, a Wasza pomoc jest niezbędna - dorzućcie choć kilka złotych! A jeśli nie jesteście w stanie, to chociaż udostępnijcie, wyślijcie do znajomych, powiedzcie o zbiórce w pracy.

Więc trwa Akcja zbierania nakretech od butelek i chciałbym zebysmy sie przyłączyli do tej akcji

Zapraszamy wszystkich do zbierania podczas meczu nakrętek! Podczas meczu z GKS'em Stromiec jedna osoba przejdzie i zbierze od was nakrętki! Nie zawiedźcie nas! Głuchów zawsze pomaga!