piątek, 03 luty 2023
Kino GOK: 20-22 sierpnia

Komedia polska "Na bank się uda", dziewiąty film Tarantino "Pewnego razu w Hollywood" oraz animacja Toy Story 4 to propozycje grójeckiego kina w nadchodzący weekend. 

20 września, piątek
16:00 Toy Story 4
18:00 Na bank się uda
20:00 Pewnego razu w Hollywood

21 września, sobota
14:00 Toy Story 4
16:00 Toy Story 4
18:00 Na bank się uda
20:00 Pewnego razu w Hollywood

22 września, niedziela
11:00 Toy Story 4
13:00 Toy Story 4
15:00 Toy Story 4
17:00 Na bank się uda
19:00 Pewnego razu w Hollywood

TOY STORY 4 (familijny, 2D Dubbing)
Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

NA BANK SIĘ UDA (komedia polska)
Komedia kryminalna – szalone tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

PEWNEGO RAZU W HOLLYWOOD (dramat)
Pełna anegdot i elektryzujących dygresji historia aktora grającego w westernach, który próbuje wrócić na szczyt (Leonardo DiCaprio), oraz jego wiernego dublera (Brad Pitt nigdy nie był lepszy). W tle czasy kontestacji, ruch hipisów, zmierzch epoki klasycznego Hollywoodu i złotej ery telewizji. Poza tym Steve McQueen, Bruce Lee, spaghetti westerny, a także piękna Sharon Tate i Roman Polański po wielkim sukcesie "Dziecka Rosemary".