piątek, 03 luty 2023
Konkurs na piosenkę o Grójcu

Organizatorzy konkursu zapraszają do wzięcia udziału. Zgłaszać mogą się profesjonaliści i amatorzy, osoby tworzące teksty lub muzykę, całe zespoły oraz samych wokalistów. Poniżej regulamin i szczegóły. 

 

 

REGULAMIN:


Konkurs na piosenkę o Grójcu organizowany jest przez Grójecki Ośrodek Kultury pod patronatem BURMISTRZA GMINY I MIASTA GRÓJEC i STAROSTY POWIATOWEGO W GRÓJCU
Konkurs ma zasięg ogólnopolski.
Konkurs zostanie przeprowadzony w Kategoriach wiekowych (GOK oferuje wsparcie profesjonalnego muzyka):
I. młodzież szkół ponadgimnazjalnych.
II. OPEN – dorośli, studenci
4. Celem konkursu jest zainspirowanie mieszkańców do tworzenia piosenek popularyzujących miasto Grójec .
5. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie do siedziby Grójeckiego Ośrodka Kultury przy ul. Piłsudskiego 3 , do 9 września br. /data wpływu/:
tekstu utworu w formie maszynopisu oraz muzyki w zapisie nutowym /fortepianówka/
płyty z nagranym utworem: wersja z wokalem i wersja z samą muzyką/
zgłoszenie powinno znajdować się w zaklejonej kopercie opatrzonej godłem/logiem wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem o autorstwie i oryginalności utworu oraz zgodą na publikację
6. Organizator dopuszcza możliwość zgłoszeń większej ilości utworów przez jedną osobę.
7. W konkursie mogą brać udział zarówno osoby indywidualne jak i zespoły.
8. Utwór zgłaszany nie może być oparty o istniejące już teksty czy muzykę. Musi to być samodzielne dzieło. Utwór może stworzyć wspólnie więcej niż 1 osoba. Wykonywać utworu nie muszą jego autorzy.
9. Oceny zgłoszonych utworów dokona Komisja. O wynikach laureaci zostaną poinformowani indywidualnie. Decyzja Komisji jest ostateczna.
10. Nadesłane utwory przechodzą na własność Organizatora. Laureaci podpisują zgodę na przekierowanie praw autorskich.
11. Laureaci zostaną zaproszeni na finał obchodów 600-lecia miasta Grójec w dniach 21-22 września 2019r. w celu zaprezentowania utworu i odebrania nagrody.
12. Przewidziane są wysokie nagrody pieniężne i rzeczowe.
13. Zgłoszenie do Konkursu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika i wykorzystanie go do celów reklamowych GOK oraz w relacjach z imprezy. Jednocześnie zgłoszenie na konkurs jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Klauzuli obowiązku informacyjnego RODO, która stanowi załącznik do regulaminu.
14 Informacji udziela: Grójecki Ośrodek Kultury - Dział Edukacji Kulturalnej Pani Grażyna Dubiel tel. 048 – 664 23 06 wewn. 16 . ,mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.