piątek, 03 luty 2023
Przedsiębiorcy organizują zbiórkę na naprawę karetek

O tym, jak ważny jest transport medyczny, szczególnie teraz, w dobie epidemii koronawirusa, chyba nie trzeba przekonywać nikogo. Tymczasem dwie karetki Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu są zepsute i nie mogą przewozić pacjentów.

Grupa grójeckich przedsiębiorców wyszła z inicjatywą, aby zebrać pieniądze, dzięki którym będzie można szybko naprawić oba pojazdy, tak aby mogły zostać one ponownie włączone w sieć transportu medycznego, i służyć mieszkańcom całego Powiatu Grójeckiego. Na naprawę potrzeba około 5 tys. zł.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Powiatu Grójeckiego do włączenia się w akcję „Naprawmy karetki dla grójeckiego szpitala!”.

Datki na ten cel można wpłacać na konto Stowarzyszenia W.A.R.K.A. Dziękujemy prezesowi Stowarzyszenia, Andrzejowi Zarębie, którzy pozytywnie zareagował na ideę akcji i zgodził się, aby pieniądze zbierać za pośrednictwem Stowarzyszenia.

Szanowni Państwo,
 
Zachęcamy do wsparcia grójeckiego szpitala, który w obecnej chwili szczególnie potrzebuje pomocy.
 
Jeśli chcieliby Państwo przekazać darowiznę na określony cel dla szpitala np. naprawę karetek, to mogą to Państwo zrobić za pośrednictwem Stowarzyszenia W.A.R.K.A.. Nasze stowarzyszenie działa na terenie powiatu grójeckiego od 2003 roku, jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego i w swojej historii mamy przedsięwzięcia związane z przekazywaniem wsparcia na cele grójeckiego szpitala.

Jak wesprzeć akcję?
 
1. Wpłacają Państwo darowiznę na konto Stowarzyszenia W.A.R.K.A., ul. Gośniewska 46, 05-660 Warka z dopiskiem „Remont karetek w PCM Grójec” – nr konta 61 9154 0005 2001 0098 3361 0001 (Bank Spółdzielczy Warka)

2. Cała kwota, która wpłynie na konto z wyżej wymienionym dopiskiem, zostanie przeznaczona dla grójeckiego szpitala poprzez opłacenie faktury.

3. Na Państwa życzenie udostępniamy dowody transakcji tj. potwierdzenie otrzymanej wpłaty oraz potwierdzenie przelania środków zgodnie z fakturą.