środa, 08 lipiec 2020
Kalendarz "Grójec wczoraj i dziś 2020"

Choć minął miesiąc od głównych obchodów Jubileuszu 600-lecia Grójca to wspomnienie o nim zostanie z nami na dłużej za pośrednictwem wyjątkowego Kalendarza Jubileuszowego "Grójec wczoraj i dziś" na rok 2020, w którym na jedenastu kartach udało odtworzyć się niemal 1:1 stare zdjęcia naszego miasta.

Kalendarz ten został ufundowany w nakładzie 150 sztuk przez Ergo Hestia Punkt Standard Grójec - Joannę i Jarosława Pietrzaków i funkcjonuje jako gadżet promocyjny, dołączany do prezentów dla zasłużonych osób. Odtworzeniem fotografii i opracowaniem graficznym zajęła się natomiast Agata Matulka w porozumieniu z Wydziałem Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu.

Przekazujemy Państwu również link, w którym znajdują się materiały do samodzielnego wyprodukowania kalendarza ściennego:
https://drive.google.com/open?id=1trpbxl7F0yB7DSr9JFLe1SfLgPyC85vA

 

Wkrótce opublikujemy galerie ze zdjęciami naszego miasta

info UGiM