piątek, 03 luty 2023
Cobra Grójec rozpoczyna sezon motocyklowy

W niedzielę 5 maja odbyło się V Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Grójcu organizowane przez klub motocyklowy COBRA Grójec FG. Jest to jedyny klub motocyklowy w Grójcu zrzeszony z Kongresem Polskich Klubów Motocyklowych – nieformalnej, ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej Kluby o statusach MC, FG („Free Groups” – Wolne Grupy) oraz kluby innego rodzaju (użytkownicy konkretnej marki lub typu, grupy zawodowe etc.).

To już kolejny rok kiedy motocykliści z naszego powiatu jak również z całej Polski maja możliwości spotkać się, porozmawiać o swojej wspólnej pasji. Pomimo niskiej temperatury nie można było narzekać na frekwencję. 

Tradycyjnie na początku maja grójecki rynek zgromadził miłośników dwóch kółek aby wspólnie przejechać do Jeziórki na Mszę św., po której proboszcz Ks. kan. Wojciech Kołakowski poświęcił motocykle i ich właścicieli.

 

Następnie wszyscy wyruszyli na moto-piknik nad zalew do Osieczka gdzie czekał grill, gorąca grochówka i słodkości. Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy, w których nagrodami były akcesoria motoryzacyjne ufundowane przez firmę MOTUL.

W tym roku klub COBRA Grójec zaprosił do współpracy zespół Touch The Soul - Jedną z gwiazd tegorocznego "Święta Kwitnących Jabłoni 2019". Chłopaki grają CLASSIC HARD ROCK // BLUES // ROCK’N’ROLL i naprawdę bardzo dobrze się ich słucha. Cała impreza została uwieczniona dzięki sprawnemu oku i dobremu obiektywowi przez Raider Photography.

 

O bezpieczeństwo wszystkich uczestników zadbali dzielni strażacy z OSP Zalesie. Gorąco zachęcamy do śledzenia profilu klubu COBRA Grójec FG na Facebooku, gdzie można dowiedzieć się o zbliżających się moto-imprezach jak również o wszelkich akcjach, w których grójecki klub bierze udział. Chcemy zaprosić sympatyków motocykli i ludzi o dużych sercach chcących podzielić się cennym darem jakim jest krew na MOTOSERCE 2019 organizowanym w Lewiczynie w drugi weekend września. W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka można będzie nas spotkać m.in. w Zalesiu, w Chynowie i w wielu innych miejscach gdzie zostaliśmy zaproszeni. Klub motocyklowy COBRA Grójec FG serdecznie dziękuje wszystkim motocyklistom, którzy brali udział w tegorocznej imprezie i życzy wszystkim udanego i bezpiecznego sezonu.

 

fot. Raider Photography