środa, 21 październik 2020
Dmuchawce, Latawce…Rock!

Sobotnie popołudnie (12 września) po raz kolejny obfitowało w atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Piknik rodzinny pod nazwą „Dmuchawce, Latawce… Rock!”, odbywający się w towarzystwie promieni słońca, zgromadził na grójeckim rynku liczną publiczność.

Tuż po oficjalnym przywitaniu, najmłodsi uczestnicy imprezy mieli okazję oglądać spektakl „Na misiowych urodzinach”, przygotowany przez artystów z Teatru Maska w Krakowie. Chociaż przedstawienie skierowane było głównie do dzieci, miny rodziców także mogły wskazywać na dobrą zabawę. Jednocześnie imprezę dodatkowo uświetniały dmuchańce dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne, dostępne przez cały czas trwania pikniku.


Kolejnym elementem programu, było aktorsko-muzyczne show pod nazwą „Sceniczne metamorfozy” przygotowane przez Jolantę Mrotek oraz Jarosława Gmitrzuka. Projekt zgromadził przed sceną liczną publiczność, która wprawiona w dobry nastrój, chętnie angażowała się w interakcje z artystami. W trakcie trwania show, mieszkańcy Grójca i okolic mogli sprawdzić swą wiedzę m.in. w konkursie muzycznym . Odwaga i aktywny udział w zabawach , nagrodzone zostały prezentami w postaci książek dla dzieci, autorstwa jednego z aktorów.

Kulminacyjnym punktem sobotniej zabawy były występy zespołów: The Riders oraz Disposable Soma. 

info. Aleksandra Szymczak 

zdjęcia. Aleksandra Szymczak i Szymon Wójcik